Замовити дзвінок

Акції та знижки

інформація про лінзи
Акції та знижки

Понад два десятки акційних наборів контактних лінз - вже в каталозі інтернет-магазину Glazik!

Спеціальні ціни діють на широкий асортимент товарів, починаючи з контактних лінз тривалого носіння, одноденних контактних лінз і закінчуючи професійними аксесуарами Multison, ReNu.

Для зручності клієнтів фахівці інтернет-магазину склали акції комплекти «упаковка лінз + розчин», «2 упаковки» і т.п. Кожен з них складено таким чином, щоб отримати максимально вигідне поєднання ціни і споживчих властивостей. Заходьте на товари, які позначені «Акція» - і переконайтеся в цьому самі!

Участь в акційних програмах Glazik - це відмінна можливість  купити контактні лінзи за спеціальними цінами.  В наявності упаковки +1, де до стандартного комплекту додана додаткова контактна лінза.

Інтернет-магазин Glazik пропонує набори для новачків PureVision, Air Optix, ефективні розчини для очищення і дезінфекції контактних лінз, безліч аксесуарів за найкращими цінами.

Слідкуйте за оновленнями на сайті, звертайтеся за консультаціями по телефону 0-800-751-743 - не втрачайте шанс зробити вигідну покупку, забезпечивши здоров'я і щоденний комфорт для чутливих очей!     

Дізнатися актуальну інформацію про новинки ринку, інноваційних розробках найбільших світових концернів. Купуйте лінзи по акції і оцінюйте нове відчуття неймовірної свободи і комфорту!

У наборах представлені найбільш популярні типи оптичних засобів, в тому числі силікон-гідрогелеві, розраховані на 30 днів носіння, і одноденні контактні лінзи. У нас завжди вигідні пропозиції для постійних клієнтів і нових користувачів, які тільки знайомляться з продукцією провідних світових виробників контактної оптики, а також спеціальні подарункові набори для найдорожчих і близьких людей!

Згорнути текст