Замовити дзвінок

Обмін та повернення

Всі товари, представлені на сайті, мають сертифікати і дозволені для продажу на території України. Працюючи безпосередньо з постачальниками товару, ми гарантуємо належну якість продукції.

Контактні лінзи та засоби догляду за лінзами належать до медичних засобів, тому обміну та поверненню не підлягають (згідно постанови Кабінету міністрів України від 19.03.94 року про реалізацію окремий положень Закону України «Про захист прав споживачів» та Наказу МОЗ України №360 від 19.07 .2005 року (пункт 16).

При отриманні товару уважно перевіряйте вміст Вашого замовлення. Ви можете відмовитися від замовлення або його частини безпосередньо в момент доставки, якщо товар не відповідає замовленому. Товар може бути повернений тільки в своїй неушкодженій оригінальній упаковці.

При виробничому браці ми можемо забрати лінзи на експертизу, і якщо брак підтверджується, зробити або обмін товару, або повернення коштів. Лінза повинна бути повернута в контейнері з розчином і з блістером, в якому вона перебувала. У цьому випадку повернення здійснюється протягом 14 днів з дня покупки товару.

Претензії на можливий брак лінзи приймаються від покупців, у яких є рецепт на ці лінзи і лінзи носяться не вперше. Це саме стосується і кольорових лінз.

Бажаємо здоров'я і краси Вашим очам!