Замовити дзвінок

Контактні лінзи на 6-12 місяців

інформація про лінзи
Необхідні аксесуари для лінз
  1. 1
Традиційні лінзи

Традиційні контактні лінзи – найбільш ранні лінзи у групі м’яких контактних лінз. Строк їх заміни визначається у проміжку 6-12 місяців. Носити традиційні лінзи можна лише вдень, обов’язково знімаючи на ніч. Виготовляють їх методом точіння або формувального лиття, а випускають у скляних флаконах.

У порівнянні з усіма іншими видами контактних лінз традиційні лінзи менш популярні через свої особливості та характеристики. Вони більш щільні, щоб була можливість уникнути пошкоджень за такий тривалий період використання. З часом на таких лінзах накопичуються відкладення, тому їх потрібно ретельно очищувати за допомогою ферментних препаратів. За показаннями лікарів традиційні лінзи не призначають первинним пацієнтам, віддаючи перевагу більш сучасним та безпечним варіантам.

Виробники поступово знімають з виробництва лінзи з великим строком носіння. Після зняття з виробництва відтінкових лінз на місяць досить затребуваними стали традиційні лінзи Ultra Flex Tint з мінімальним тонуванням кольором, завдяки якому вони виглядають максимально природно, посилюючи колір світлих очей. Тим не менш, у лінз традиційної заміни є свої шанувальники. Це люди, котрі давно користуються цими засобами та не бажають нічого змінювати.

Серед найбільш затребуваних традиційних лінз можна виділити Maxima 55 UV Vial та Clearlux 60 UV.


Згорнути текст