Замовити дзвінок

Торичні контактні лінзи

інформація про лінзи
Необхідні аксесуари для лінз
  1. 1
Торичні лінзи

Торичні лінзи (для астигматизму) - це засіб корекції вад зору у пацієнтів із захворюванням «астигматизм».

Астигматизм - це захворювання очей, при якому фокусна точка відсутня. Астигматизм може бути вродженим або набутим. У більшій частині випадків ця хвороба переходить у спадок.

Астигматичні лінзи здатні скорегувати дане відхилення. Їх призначають пацієнтам у випадках:

  1. 1. Астигматизм від народження в діапазоні 0.75 - 3.00 діоптрій.
  2. 2. Астигматизм, який проявляється з віком.
  3. 3. Катаракта.
  4. 4. Пошкодження і захворювання рогівки.

 

Лінзи для корекції астигматизму мають складну конструкцію. У порівнянні зі звичайними сферичними, торичні лінзи товщі, а їх форма - сферціліндріческая. Таким чином, у них є відразу 2 оптичні сили. Одна оптична сила виправляє астигматизм за потрібною меридіану, а друга оптична сила - далекозорість або короткозорість.

Астигматизм - це оптичний дефект, який впливає на сприйняття картинки. Вона нечітка і розмита. А зоровий процес при цьому супроводжується частими головними болями і болями в очному яблуці.

Лінзи при астигматизмі допомагають позбутися від проблемних відчуттів і відрегулювати чіткість картинки.

Торичні лінзи при носінні повинні чітко зберігати свою позицію, не обертатися і не міняти положення при моргання. З цим завданням справляється спеціальний фіксуючий дизайн - внизу лінза товщі і має усічений нижній край.

Підібрати астигматичні лінзи самостійно або, звернувшись в салон оптики, - неможливо.

Процес підбору торических лінз досить складний. Вам потрібно обов'язково звернутися до офтальмолога, який проведе ряд досліджень і обов'язково при цьому врахує такі дані:

  • зорові показники;
  • ваш вік;
  • ваша професія, рід діяльності;
  • спосіб життя.

 

Після зняття всіх показань доктор виписує рецепт на торику, в якому обов'язково зазначає таке: оптична сила, циліндр, градуси. Маючи на руках цей рецепт, ви можете звертатися в інтернет-магазин Глазик, щоб купити торичні контактні лінзи.

Ціна на торичні лінзи вище ціни простих сферичних контактних лінз. Це пояснюється тим, що вони проводяться за більш складною схемою і з використанням особливих матеріалів.

Слід пам'ятати, що торичні лінзи вимагають ретельної щоденної очищення і суворого дотримання всіх санітарно-гігієнічних норм. Тому при покупці торики зверніть увагу на якісні розчини, краплі для очей, ферментні очисники, контейнери для зберігання, пінцети.

В інтернет-магазині Глазик ви можете купити торичні контактні лінзи з різними термінами заміни - щоденні, двотижневі і на 1 місяць.


Згорнути текст