Зателефонуйте мені

Торичні контактні лінзи

інформація про лінзи
Необхідні аксесуари для лінз
  1. 1
Торичні лінзи

Торичні контактні лінзи – це особливий вид м’яких лінз, дія яких направлена на корекцію астигматизму різного ступеня (патологія зору, пов’язана з порушенням форм роговиці чи кришталика, внаслідок чого об’єкт розглядання виглядає спотвореним, розмитим, з нечіткими лініями).

Ще зовсім недавно для корекції астигматизму були доступні лише жорсткі лінзи, через що більшість віддавала перевагу окулярам. З появою м’яких торичних лінз ситуація змінилася, що стало справжньою знахідкою для багатьох пацієнтів.

У м’яких торичних лінзах пацієнти відчувають себе комфортніше, ніж в окулярах. Звикання до лінз відбувається швидше, ніж до окулярів із циліндричними стеклами. Окрім того, торичні контактні лінзи забезпечують відмінний бінокулярний зір. Існують торичні лінзи з гідрогелевих та з силікон-гідрогелевих матеріалів. Разом з лікарем Ви зможете вибрати оптимальний варіант. Підбір торичних лінз – досить копіткий процес, який вимагає професійного підходу.

Сьогодні на українському ринку представлений великий вибір торичних лінз: для щомісячної заміни – Air Optix for Astigmatism, Biofinity Tori; двотижневого режиму – Acuvue Oasys for Astigmatism, одноденні – Focus Dailies Toric (коригують невеликий астигматизм).


Згорнути текст