Замовити дзвінок

Мультифокальні контактні лінзи

інформація про лінзи
Необхідні аксесуари для лінз
  1. 1
Мультифокальні лінзи

Мультифокальні лінзи – це нове слово в офтальмології. Вони є ідеальним рішенням для корекції вікової далекозорості (пресбіопсії), коли людина погано бачить і зблизька, і вдалечінь. Завдяки особливій конструкції мультифокальні лінзи забезпечують відмінну якість зору на будь-якій відстані й тим самим позбавляють від необхідності користуватися двома окулярами. Надягнувши мультифокальні лінзи, ви відразу помітите відчутний результат. Ваші очі не будуть відчувати навантаження та швидко втомлюватися, як при використанні біфокальних окулярів. Ви зможете однаково комфортно читати книги, працювати за комп’ютером, а також ясно та чітко розрізняти віддалені предмети.

Переваги мультифокальних лінз

Мультифокальні лінзи – комфортна, безпечна та доступна альтернатива окулярам. Їх відмінною особливістю є наявність трьох зон, які володіють різною оптичною силою:

  • Периферична – забезпечує чітку видимість дальніх предметів;
  • Перехідна – дозволяє бачити предмети на середній відстані;
  • Центральна – завдяки їй людина може читати без окулярів та чітко розрізняти предмети, що знаходяться поблизу.

Мультифокальні контактні лінзи виготовляють з інноваційних полімерних матеріалів. Завдяки здатності утримувати вологу вони захищають очі від пересихання, а завдяки можливості пропускати повітря забезпечують повноцінні живлення роговиці киснем. До того ж, полімерні матеріали стійкі до утворення білкових відкладень, що робить мультифокальні лінзи максимально комфортними та абсолютно безпечними.

До переваг даного типу контактних лінз також відноситься можливість індивідуального підбору в залежності від способу життя людини. Наприклад, якщо робота пацієнта пов’язана з використанням комп’ютеру, тоді на найбільш активному оці рекомендують носити так звану «короткозору» лінзу. У зворотній ситуації, коли лінзи підбираються, наприклад, водію, на «провідному» оці носиться лінза, корегуючи далекозорість.

Вибрати та придбати мультифокальні лінзи можна в інтернет-магазині Glazik по демократичній ціні. Серед широкого асортименту виробів ви безперечно знайдете лінзи, котрі подарують вам комфорт та забезпечать бездоганний зір.


Згорнути текст