Зателефонуйте мені

Квартальні лінзи

інформація про лінзи
Необхідні аксесуари для лінз
  1. 1
Квартальні лінзи

Квартальні лінзи – лінзи, які рекомендується використовувати протягом 3 місяців із подальшою обов’язковою заміною. Їх прийнято вважати перехідними між традиційними лінзами та лінзами планової заміни. Оскільки 3 місяці – це достатньо довгий строк носіння, пацієнти повинні пам’ятати про додаткові засоби ферментного очищення лінз, щоб позбавитися від накопичених відкладень.

Суворо дотримуйтесь режиму носіння та догляду, прописаного лікарем. Квартальні контактні лінзи виготовляють із гідрогелевих матеріалів, як правило, зі зниженою кількістю води, завдяки чому вони не піддаються дегідратації та не втрачають своїх властивостей наприкінці дня.

Квартальні лінзи досить щільні, що попереджає їх випадкове пошкодження, однак при цьому більшість із них (у тому числі Optima FW та Biomedics 38) має мінімальну товщину у центрі, що сприяє їх комфортному використанню. Пам’ятайте, що лінзи з гідрогелю можна носити лише у денному режимі.

Серед асортименту квартальних лінз слід відзначити наявність декоративних контактних лінз – Soflens Natural Colors от Bausch+Lomb. Це лінзи, які можуть частково або повністю змінювати колір очей. Їх можна носити людям з порушеннями зору та просто з естетичною метою (без діоптрій).


Згорнути текст