Замовити дзвінок

Квартальні лінзи

інформація про лінзи
Необхідні аксесуари для лінз
Квартальні лінзи

Контактні лінзи, які розраховані на 3 місяці носіння виключно в денному режимі - називаються квартальними.

Це досить бюджетний варіант для носіїв МКЛ, так як ціна за 1 одиницю - невисока, а міняти її потрібно не частіше, ніж 3 місяці.

Квартальні контактні лінзи прийнято розглядати як перехідні між традиційними і планової заміни. Їх рекомендують пацієнтам, які користуються засобами контактної корекції з довгим терміном носіння - від 6 до 9 місяців, які часто стикаються з проблемами гіпоксії очі (недостатня кількість кисню для рогівки), подразненнями і алергічними реакціями.

Властивості лінз на три місяці

Лінзи на 3 місяці виготовляють з високоякісного матеріалу - гідрогелю. Він містить оптимальну кількість вологи - до 55%, що дозволяє уникнути проблеми дегідратації очі.

Квартальні МКЛ досить пружні, добре зберігають форму навіть до кінця дня. Але невисокий рівень пропускання кисню до рогівці не дозволяє носити лінзи на три місяці довше, ніж 6-8 годин на добу. На ніч їх потрібно обов'язково знімати з очей.

Особливості догляду

Три місяці носіння - досить довгий термін. За цей час, з урахуванням малого збагачення киснем, на поверхні лінз може накопичуватися велика кількість білкових і ліпідних відкладень, частинки пилу, косметичні забруднення і т.д. Тому контактні лінзи на 3 місяці вимагають ретельної додаткової обробки - глибокого очищення за допомогою спеціальних засобів.

Якщо ви вирішили користуватися контактними лінзами на 3 місяці, будьте готові до того, що крім лінз, контейнерів і розчину вам будуть потрібні ще спеціальні ферментні очисники - таблетки, пероксидні системи і особливі контейнери.

Як замовити лінзи на 3 місяці

У нашому інтернет-магазині ви можете купити лінзи на три місяці. Ціна на них починається від 125 грн.

Для клієнтів glazik.com.ua ми пропонуємо великий асортимент лінз на 3 місяці від провідних виробників МКЛ: Soflens Natural Colors від Bausch + Lomb (кольорові), Optima FW від Bausch + Lomb, SofLens 38 від Bausch + Lomb, Clear 38 від ClearLab і інші.

Залежно від вашого рецепта і індивідуального сприйняття ви можете купити квартальні лінзи в широкому діапазоні рефракцій і в декількох радіусах кривизни.

Київ та інші регіони України можуть залишити своє замовлення на сайті або, зателефонувавши менеджерам за телефонами:

0 800 751 743,

(044) 362-17-43;

(097) 4-010-999.

У найкоротші терміни ми опрацюємо замовлення і доставимо в зручне для вас місце.


Згорнути текст