Замовити дзвінок

Лінзи безперервного носіння

інформація про лінзи
Необхідні аксесуари для лінз
  1. 1
30 днів не знімаючи

Контактні лінзи безперервного носіння – дуже зручний засіб для корекції зору. Їх частіше всього рекомендують людям, котрі ведуть активний спосіб життя, більшу частину свого часу проводять у поїздках і не мають можливості возити з собою засоби для догляду за лінзами та ретельно доглядати за ними.

Лікарі також можуть призначити лінзи даного типу пацієнтам, котрі мають труднощі з надяганням/зніманням лінз, або якщо користувачі раніше свідомо порушували режим використання та правила догляду.

Сучасні дослідження дозволили створити лінзи нового покоління. При їх виготовленні використовують дуже якісний матеріал – силікон-гідрогель. Його головна перевага – високий рівень пропускання кисню (у декілька разів більше, ніж у гідрогеля). Такі показники дозволяють очам знаходитися у нормальному середовищі до 30 днів, навіть якщо лінзи не знімаються на ніч. Лінзи безперервного режиму також можна носити у гнучкому (іноді не знімати на ніч) та у денному режимі.

Пам’ятайте, що 30-денний режим може призначити лише лікар, впевнившись у відсутності у пацієнта протипоказань. Недивлячись на дозвіл не знімати лінзи цілий місяць, за сучасними показниками рекомендується знімати лінзи один раз на тиждень та проводити дезінфекцію за допомогою багатоцільових розчинів або глибоке очищення системами на основі перекису.

На сьогоднішній день найбільш популярними лінзами зі строком носіння до 30 днів, не знімаючи, серед українських споживачів стали: PureVision, PureVision 2, Air Optix Night&Day Aqua.


Згорнути текст