Зателефонуйте мені

Двотижневі контактні лінзи

інформація про лінзи
  1. 1
Двотижневі лінзи

Двотижневі лінзи – це особливий засіб для корекції зорових дефектів, призначений для різних режимів носіння, але із заміною не рідше 2 тижнів.

Часта заміна попереджує накопичення відкладень и тому мінімізує ризик алергічних реакцій та хвороб. Для догляду за двотижневими лінзами потрібно використовувати звичайні розчини для зберігання та дезінфекції м’яких контактних лінз.

Представлені у нашому інтернет-магазині двотижневі лінзи, вироблені компаніями Johnson&Johnson та Cooper Vision. Головна перевага цих лінз в тому, що вони створені з більш тонких силікон-гідрогелевих матеріалів. Також вони мають дуже гарні показники з пропускання кисню, тому при їх використанні у пацієнтів знижується ризик появи кисневого голодування очей.

Після консультації офтальмолога Вам можуть назначити двотижневі лінзи з денним, пролонгованим або безперервним режимом носіння. У нашому інтернет-магазині представлені торичні двотижневі лінзи Acuvue Oasys for Astigmatism для пацієнтів з астигматизмом, Acuvue Oasys – для пацієнтів з короткозорістю. Ці лінзи мають високі показники пропускання кисню й оснащені UV-фільтрами, котрі захищають очі від ультрафіолетового випромінювання.

Також зверніть увагу на лінзи Biofinity, які дозволені для безперервного носіння протягом двох тижнів, а у денному режимі – місяць. Biofinity створені із інноваційного матеріалу, котрий дозволяє досягати високих показників киснепроникності при досить великій кількості води (48%).


Згорнути текст