Зателефонуйте мені
Необхідні аксесуари для лінз
Один місяць

Лінзи щомісячної заміни вважаються найбільш поширеним вибором серед людей, які постійно користуються засобами контактної корекції зору, а також найбільш раціональним рішенням по співвідношенню ціна-якість.

Ці лінзи досить прості у використанні, догляд за ними не вимагає додаткового глибокого очищення за допомогою ферментних засобів.

Для правильного догляду за щомісячними лінзами достатньо використовувати універсальні розчини, призначені для зберігання, очищення та дезінфекції лінз, а пацієнтам в чутливими очима – пероксидні розчини без консервантів. На сьогоднішній день на ринку офтальмології представлений широкий вибір щомісячних контактних лінз: сферичні, асферичні, торичні, мультифокальні, з UV-фільтрами, безперервного носіння.

Для виробництва даного виду лінз використовують різні матеріали. Силікон-гідрогелеві лінзи відрізняються хорошими показниками пропускання кисню, а значить, захищають очі від кисневої недостатності (у деякий силікон-гідрогелевих лінзах дозволяється спати).

Такі лінзи відмінно утримують вологу і не схильні до зневоднення наприкінці дня, тому є незамінними для людей, які страждають від синдрому «сухого» ока (наприклад, Air Optix Aqua від Ciba Vision, PureVision 2 від Bausch & Lomb, ClearLux Clariti від Sauflon). Лікарі також рекомендують починати з силікон-гідрогелевих лінз щомісячної заміни тим пацієнтам, які вирішили змінити окуляри на контактні лінзи.

Значну частину лінз щомісячної заміни продовжують виготовляти з гідрогелевих матеріалів, наприклад, SofLens 59 від Bausch & Lomb, Clearlux Bio від Sauflon та ін. Такі лінзи, як правило, мають підвищений вміст води, дуже м'які та комфортні в носінні, однак киснепроникність у них обмежена.

Лінзи з гідрогелю можна носити лише у денному режимі, порушення якого категорично забороняється через ризик гіпоксії рогівки.


Згорнути текст