Замовити дзвінок

Контактні лінзи на один місяць

інформація про лінзи
Необхідні аксесуари для лінз
Один місяць

Лінзи щомісячної заміни вважаються найбільш поширеним вибором серед людей, які постійно користуються засобами контактної корекції зору, а також найбільш раціональним рішенням по співвідношенню ціна-якість.

Ці лінзи досить прості у використанні, догляд за ними не вимагає додаткового глибокого очищення за допомогою ферментних засобів.

Для правильного догляду за щомісячними лінзами достатньо використовувати універсальні розчини, призначені для зберігання, очищення та дезінфекції лінз, а пацієнтам в чутливими очима – пероксидні розчини без консервантів. На сьогоднішній день на ринку офтальмології представлений широкий вибір щомісячних контактних лінз: сферичні, асферичні, торичні, мультифокальні, з UV-фільтрами, безперервного носіння.

Для виробництва даного виду лінз використовують різні матеріали. Силікон-гідрогелеві лінзи відрізняються хорошими показниками пропускання кисню, а значить, захищають очі від кисневої недостатності (у деякий силікон-гідрогелевих лінзах дозволяється спати).

Такі лінзи відмінно утримують вологу і не схильні до зневоднення наприкінці дня, тому є незамінними для людей, які страждають від синдрому «сухого» ока (наприклад, Air Optix Aqua від Ciba Vision, PureVision 2 від Bausch & Lomb, ClearLux Clariti від Sauflon). Лікарі також рекомендують починати з силікон-гідрогелевих лінз щомісячної заміни тим пацієнтам, які вирішили змінити окуляри на контактні лінзи.

Значну частину лінз щомісячної заміни продовжують виготовляти з гідрогелевих матеріалів, наприклад, SofLens 59 від Bausch & Lomb, Clearlux Bio від Sauflon та ін. Такі лінзи, як правило, мають підвищений вміст води, дуже м'які та комфортні в носінні, однак киснепроникність у них обмежена.

Лінзи з гідрогелю можна носити лише у денному режимі, порушення якого категорично забороняється через ризик гіпоксії рогівки.


Згорнути текст