Зателефонуйте мені

Одноденні контактні лінзи

інформація про лінзи
Необхідні аксесуари для лінз
Одноденні лінзи

Одноденні контактні лінзи сьогодні вважаються найбільш безпечними та зручними як при постійному використанні, так і при застосуванні їх час від часу. Одноденні лінзи стануть корисними для людей, які носять окуляри, але в деяких випадках вдаються до засобів контактної корекції зору (під час занять спортом, особливих заходів, поїздок, при відвідуванні басейнів і т.д.). На відміну від інших видів (наприклад, лінз планової заміни: місячних, квартальних, традиційних), одноденні лінзи не вимагатимуть від Вас додаткових витрат на спеціальні засоби по догляду: розчини для зберігання, дезінфекції, ферментні засоби для глибокого очищення.

Одноденні лінзи – це вибір людей, які взагалі не бажають доглядати за контактними лінзами. Також лікар може порекомендувати «одноденки», якщо Ви раніше порушували режим догляду. Щоденна заміна таких лінз захистить Вас і Ваші очі від ризику виникнення ускладнень, пов'язаних з білковими відкладеннями на їх поверхні.

«Одноденки», як правило, дуже тонкі по краях, містять велику кількість води, що робить їх дуже ніжними і м'якими, практично не відчутними на очах – Ви взагалі можете забути, що знаходитеся в лінзах.

Прикладом лінз екстракомфорту є лінзи Dailies AquaComfort Plus від Ciba Vision. У них впроваджені додаткові зволожуючі агенти, які активуються при кожному морганні. Сьогодні Dailies Aqua стабільно займають лідируючі позиції продажів у нашому магазині серед усіх «одноденок».

Раніше усі одноденні лінзи виготовляли з гідрогелевих матеріалів, що було підставою для обмеження використання таких лінз – їх можна було носить лише певну кількість годин. Справжнім проривом в офтальмології стало створення одноденних силікон-гідрогелевих контактних лінз, які у значно більшій мірі пропускають кисень. Це робить можливим використання лінз у подовженому денному режимі без ризику «кисневого голодування» рогівки. Прикладом таких лінз є ClearLux One Day Aspheric від Sauflon, 1-Day Acuvue TruEye від Johnson & Johnson та ін.


Згорнути текст