Замовити дзвінок

Контактні лінзи

інформація про лінзи
Змінити категорію
Необхідні аксесуари для лінз
Контактні лінзи

Дозвольте нам допомогти вам відкрити свободу і переваги використання контактних лінз. Короткозорість, далекозорість, астигматизм і вікові зміни зору - поширені хвороби, якими страждає практично половина населення нашої планети. Однак, досягнення медицини в області корекції зору дозволили нам використовувати контактні лінзи нового покоління, які: абсолютно не відчуваються при носінні; не завдають шкоди здоров'ю очі, завдяки використанню інноваційних матеріалів і технологій; дають вам можливість жити повноцінним життям!

Вирішення придбати контактні лінзи - поверне вам ясність зору, подарує свободу руху і позбавить від злободенного питання «Де мої окуляри?».

Переваги контактних лінз

Традиційним вирішенням проблем із зором є окуляри. Однак, при всіх своїх перевагах, вони мають ряд значних недоліків.

  1. По-перше, вони не всім йдуть, а підбір правильної форми і оправи займає дійсно багато часу навіть за допомогою фахівців.
  2. По-друге, неможливо підібрати окуляри, які ідеально поєднувалися б з різними стилями одягу.
  3. По-третє, вони не дуже зручні при активному способі життя: заняття спортом, відпочинку на природі, на дискотеках і т.д.

Для вирішення цих та інших проблем ви можете вибрати для себе контактні лінзи для очей. Їх переваги очевидні: вони мініатюрні, всього 10-15 мм. в діаметрі, що оточують і не помітять, що у вас проблеми із зором; створюючи з очима єдину оптичну систему, вони не обмежують бічний зір і не викликають спотворень; захищають рогівку; в сонячну погоду можна носити сонцезахисні окуляри, а жінки можуть не відмовлятися від звичного макіяжу.

Особливості вибору і догляду за контактними лінзами

Найпоширенішими є м’які контактні лінзи. Вони зручні і комфортні при носінні. Однією з їх головних характеристик є киснепроникність, тобто здатність пропускати кисень. Контактні лінзи, які мають високий показник пропускання кисню, можна носити, не знімаючи близько 30 діб. Для моделей з більш низьким показником настійно рекомендується денний режим шкарпетки (8-10 годин).

Ще однією характеристикою, від якої безпосередньо залежить комфортність носіння - це вологомісткість. Лінзи контактні, стійкі до втрати вологи називають біосумісними, оскільки вони не викликають змін в фізіології очі. Особливо актуальні вони для тих, кому лікарі діагностували синдром «сухого ока», який з'являється в слідстві тривалого перебування за монітором комп'ютера.

Слід пам'ятати, за контактними лінзами тривалого носіння необхідний ретельний і регулярний догляд: очищення, дезінфекція. Раз на місяць рекомендується «глибока» очищення лінз ферментними таблетками.

Якщо Ви вирішили придбати контактні лінзи, купити в інтернеті їх можна дуже просто. Наші фахівці допоможуть підібрати лінзи, які підійдуть саме вам за характеристиками і тривалістю носіння, а так само дадуть відповідь на всі питання. Крім широкого вибору лінз, ви можете придбати всі необхідні засоби по догляду, спеціальні пінцети і контейнери для зберігання.

Згорнути текст