Зателефонуйте мені

Розчини для лінз

інформація про лінзи
Необхідні аксесуари для лінз
Розчини для лінз

Розчини для контактних лінз – це обов’язкові засоби, без яких не обійтися при використанні лінз (окрім одноденних, котрі підлягають щоденній заміні та не потребують очищення). У народі їх іменують як «рідини для лінз». Це засоби, якими слід користуватися кожен раз після знімання лінз з очей.

Зберігання, очищення, дезінфекція, зволоження – це ті дії, які чинять на лінзи розчини. На протязі дня, під час носіння лінз на їх поверхні накопичуються різні елементи – білкові відкладення, фізіологічна плівка, мікрочастинки пилу, бактерії та ін..

При тривалому використанні внутрішня рідина деяких лінз може випаровуватися, призводячи до деформації їх форми. В результаті лінза стає неприродною до використання, так як може задати велику шкоду очам.

Асортимент розчинів для лінз Універсальні розчини для лінз – засоби, які допоможуть зберегти та очистити лінзи, а також захистити Ваші очі. Більшість розчинів підходить для усіх видів м’яких лінз. Обговоріть зі своїм лікарем, яка з рідин для лінз буде оптимальною для Вас.

Перші розчини на ринку (Multison) виконували мінімум функцій – очищення та дезінфекцію, пізніше їх функції розширилися, включаючи додаткове зволоження і кондиціонування (Biotrue, Avizor Aqua Soft).

Сьогодні виробники звернули увагу на створення розчинів для людей, які мають підвищену чутливість очей. Щоб вберегти очі від можливих алергій і подразнень, в розчини для лінз стали додавати спеціальні пом'якшувальні елементи, які заспокійливо діють на очі (Synergi, Unica Sensitive).

Слід виділити особливий різновид розчинів – пероксидні системи, призначені для більш глибокого очищення та дезінфекції. Багато пацієнтів, перейшовши на пероксидні розчини, відзначили поліпшення чіткості зору в лінзах. Також такі розчини через відсутність у їх складі консервантів стали засобом номер один для пацієнтів з алергією на компоненти інших засобів. Серед таких розчинів Ви можете вибрати Aosept Plus, Sauflon One Step, Ever Clean.

Використання розчинів після кожного зняття лінз – запорука здоров'я очей і збереження всіх функцій лінз. Уважно дотримуйтесь інструкцій з використання обраного засобу. Лікарі-контактологи рекомендують перед тим, як помістити лінзи у розчин, обов'язково провести механічну очистку – потерти кілька секунд лінз подушечками пальців.


Згорнути текст