Замовити дзвінок

Ферментні таблетки

інформація про лінзи
  1. 1
Ферментні таблетки

На поверхні контактних лінз тривалого використання з часом можуть з’являтися білкові відкладення. Вони доставляють дискомфорт, спричиняють подразнення, знижують якість зору і навіть можуть стати причиною розвитку різних захворювань очей. Звичайним багатофункціональним розчинам не під силу повністю видалити білкові відкладення з поверхні ліз.

Оптимальним рішенням є ферментна очистка. Ферментні таблетки ефективно видаляють накопичення білків, що утворюються на лінзах тривалого носіння. У порівнянні з іншими дезінфікуючими засобами ферменти володіють більш сильними властивостями, тому гарантують якісне очищення контактних лінз.

Технологія очищення лінз ферментними таблетками

Ферментну обробку контактних лінз слід проводити один раз на 7-10 днів. Технологія очищення проста:

  1. промийте контейнер для лінз і заповніть його чистим розчином;
  2. розчиніть по одній таблетці в кожній комірці контейнера;
  3. помістіть лінзи в розчин, закрийте контейнер і потрусіть його;
  4. потримайте контактні лінзи у розчині протягом 15-30 хвилин;
  5. ретельно промийте лінзи і контейнер після ферментної обробки;
  6. помістіть контактні лінзи в багатофункціональний розчин на 4 години;
  7. можете надягати лінзи і насолоджуватися чітким, ясним зором.

Регулярно проводячи ферментну обробку, ви захистите себе від можливих інфекцій та ускладнень, а також забезпечите лінзам повну чистоту і необхідну прозорість.

Купити ферментні таблетки за вигідною ціною можна в інтернет-магазині Glazik. Представлені у нашому каталозі засоби очищення забезпечать вам комфорт і допоможуть зберегти прозорість контактних лінз. Оформити замовлення просто: заповніть заявку на сайті або зв'яжіться з нами по телефону. Доставка здійснюється по всій Україні.


Згорнути текст