Зателефонуйте мені

Зволожуючі краплі

інформація про лінзи
Необхідні аксесуари для лінз
Зволожуючі краплі

Зволожуючі краплі – засоби для догляду за контактними лінзами. На відміну від розчинів для лінз, краплі можна використовувати не постійно, а час від часу.

Коли слід використовувати зволожуючі краплі

  • Під час адаптації до лінз (початок носіння лінз, перехід із одного виду лінз на інший); • Під час тривалого, безперервного використання лінз;
  • При відчутті стомленості очей, почервоніннях, дискомфортних відчуттях;
  • Під час частої та довгої роботи за комп’ютером;
  • При знаходженні у приміщеннях з працюючими кондиціонерами;
  • При несприятливих умовах: задимлене приміщення, сильний вітер, сухе повітря і т. ін.

Зволожуючі краплі випускають у дуже зручних та компактних флаконах – вони не займуть багато місця у вашій сумці, тому завжди можуть стати корисними Вам.

Як користуватися краплями для лінз?

Краплі для лінз використовуються безпосередньо під час носіння лінз на очах. Закапувати їх рекомендується по 1-2 краплі у кожне око від 1 до 4 разів на день – в залежності від виду зволожуючого компоненту.

До складу деяких крапель для лінз (Avizor Moisture Drops, Aquify) входить особливий компонент – гіалуронова кислота, яка сприяє рясному та тривалому зволоженню лінзи. Завдяки цьому такі краплі достатньо використовувати 1-2 рази день, у той час як краплі з іншими зволожуючими компонентами (Sensitive Eyes, Sauflon Comfort Drops) потребують більш частого використання.


Згорнути текст