Замовити дзвінок

Зволожуючі краплі

інформація про лінзи
Необхідні аксесуари для лінз
Зволожуючі краплі

Сучасні матеріали, що використовуються для виготовлення лінз, мають високу кіслородопропускной здатністю, гидрофильностью, ідеально гладкою поверхнею, однак для нашого організму вони все одно є чужорідним тілом.

Тому, незважаючи на всі досягнення в області контактної корекції і суттєві зусилля зробити МКЛ максимально природною, все ж необхідно використовувати допоміжні засоби, що підвищують комфортність носіння і підтримують очі в хорошому здоровому стані. В даному випадку мова йде про зволожуючих краплях.

Основні переваги зволожуючих крапель

 • Більшу частину спеціальних крапель можна застосовувати, а не знімаючи лінзи. Вони мають подвійний ефект - заспокоюють очі і додатково зволожують контактну лінзу, знижуючи тертя між лінзою і рогівкою.
 • Швидке розподіл по поверхні ока без появи ефекту спотворення або розмите зображення.
 • Усунення синдрому «сухості очей».
 • Зменшення терміну адаптаційно періоду і підвищення комфорту при звикання до лінзи.
 • Універсальність - можуть вживатися з іншими засобами догляду за лінзами, не вступає в реакції.

Склад крапель для очей

Всі речовини, що використовуються при виготовленні зволожуючих крапель, працюють на досягнення однієї мети - відчуття максимального комфорту при носінні контактної оптики.

Поверхнево-активні і змащувальні речовини - забезпечують належний рівень зволоження не тільки лінз, але і очам, виключаючи негативний вплив на якість зору.

Консерванти. Входять до складу не всіх крапель для контактних лінз. Їх основне завдання - запобігти розвитку в розчині шкідливих мікроорганізмів. Однак тим, хто використовує зволожувачі постійно, слід зупинити свій вибір на продукції без консервантів, або з самораспадающейся аналогами, такими як стабілізується оксіхлорідний комплекс або перборат натрію.

Солі та мікроелементи. Завдяки їм все краплі для лінз володіють складом, схожим на звичайну сльозу.

Коли слід використовувати зволожуючі краплі

 • Під час адаптації до лінз (початок носіння лінз, перехід з одного виду лінз на інший);
 • Під час тривалого, безперервного використання лінз;
 • При відчутті втоми очей, почервоніння, дискомфортних відчуттях;
 • Під час частої і довгої роботи за комп'ютером;
 • При знаходженні в приміщеннях з працюючими кондиціонерами;
 • При несприятливих умовах: задимлений приміщення, сильний вітер, сухе повітря і т. д.

Зволожуючі краплі випускають в дуже зручних і компактних флаконах - вони не займуть багато місця у вашій сумці, тому завжди можуть виявитися корисними вам.

Як користуватися краплями для лінз?

Краплі для лінз використовуються безпосередньо під час носіння лінз на очах. Закапувати їх рекомендується по 1-2 краплі в кожне око від 1 до 4 разів на день - в залежності від виду зволожуючого компонента.

До складу деяких крапель для лінз (Avizor Moisture Drops, Aquify) входить особливий компонент - гіалуронова кислота, яка сприяє рясному і тривалому зволоженню лінзи. Завдяки цьому такі краплі досить використовувати 1-2 рази день, в той час як краплі з іншими зволожуючими компонентами (Sensitive Eyes, Sauflon Comfort Drops) вимагають більш частого використання.

Як замовити краплі для очей

Київ і інші клієнти інтернет-магазину glazik.com.ua можуть знайти широкий асортимент зволожуючих крапель від кращих світових виробників. Ціна на ці кошти відрізняється в залежності від обсягу і їх складу. Залиште своє замовлення на сайті або зателефонуйте менеджерам за телефонами:

0 800 751 743,

(044) 362-17-43;

(097) 4-010-999.

У найкоротші терміни ми опрацюємо замовлення і доставимо в зручне для вас місце.

Однак перед тим, як купити краплі для лінз, ми рекомендуємо проконсультуватися з офтальмологом. Тільки досвідчений лікар здатний грамотно підібрати підходящий варіант саме для вас, враховуючи стан очей, обраний спосіб контактної корекції і умови професійної діяльності.


Згорнути текст