Зателефонуйте мені

Товари виробника

  1. 1
  1. 1

Zeiss

Компанія Wöhlk – відомий німецький виробник лінз з великими традиціями. Генріх Вьйольк (Heinrich Wöhlk), засновник компанії, мав аметропію дуже високого ступеню, тому йому доводилося носити важкі окуляри з товстими лінзами. Цей факт спонукав його до експериментів.

У 1947-1948 роках Г. Вьйольк створює свою фірму для виробництва нових невидимих контактних лінз, що покривали лише роговицю ока. У 1980 році було підписано перший договір про співробітництво з Carl Zeiss, і у наступні роки створюється повний асортимент традиційних контактних лінз Carl Zeiss. У 199 році фірма Wöhlk-Contact-Linsen стає дочірньою компанією Zeiss.

Сьогодні завдяки інноваційним розробкам бренд має у своєму асортименті великий вибір різноманітних контактних лінз. Уся продукція Zeiss виробляється виключно у Німеччині. У стінах компанії виробляються не лише звичайні поширені лінзи, а й найбільш складні з індивідуальними параметрами.

На ринку України продукція бренду з’явилася відносно недавно, однак упевнено набирає темпи завдяки найвищий якості та лояльній ціновій політиці. У нашому інтернет-магазині у вас є можливість придбати наступні лінзи від компанії Zeiss: одноденні Zeiss Contact Day 1 Easy Wear, місячні лінзи Zeiss Contact Day 30 compatic, Zeiss Contact Day 30 Mediterranee, Zeiss Contact Day 30 Air, а також комбінований розчин для очищення, дезінфекції, зберігання, споліскування м’яких контактних лінз All-in-one advance от Zeiss.