Зателефонуйте мені

Товари виробника

Sauflon

Sauflon – британська компанія, котра вже майже 30 років займає лідируючі позиції у Великобританії з виробництва та продажу контактних лінз та спеціальних засобів для догляду. Продукція постачається у більш ніж 50 країн світу, а в Україні займає значне місце на ринку контактної корекції.

Англійській компанії належить запатентована технологія обробки краю лінз Advanced Edge Technology, завдяки якій контактні лінзи володіють унікальними характеристиками. Виробничий процес ретельно контролюється комп’ютерними системами.

Компанія постійно проводить дослідження та розробки, балуючи покупців якісними та недорогими новинками. Остання розробка компанії – ClearLux One Day Aspheric – силікон-гідрогелева одноденна асферична контакта лінза, яка відразу після появи завоювала популярність як серед покупців, так і серед лікарів-контактологів – завдяки своїм параметрам, котрі забезпечують очам максимальну безпеку. 

Найбільш шановані та популярні товари бренду: м’які біосумісні контактні лінзи місячної заміни з ультрафіолетовими блокаторами Clearlux Bio, силікон-гідрогелеві лінзи ClaerLux Clariti, розчини для догляду за лінзами CyClean, Synergi.