Зателефонуйте мені

Товари виробника

  1. 1
  1. 1

OkVision

OKVision  відомий у всьому світі корейський виробник контактних лінз. Не дивлячись на те, що даний бренд відносно молодий, його продукція вже встигла завоювати велику кількість шанувальників у всьому світі, у тому числі і в Україні. З кожним роком все більше вітчизняних покупців віддає перевагу продукції корейського бренду, відмічаючи її високий рівень якості та доступні ціни.

При виготовленні контактних лінз компанія використовує передові технології та новітні матеріали. Завдяки високому вмісту вологи – 45%, лінзи OKVision відмінно пропускають вологу, дозволяючи очам «дихати». Ідеально гладка поверхня у поєднанні з ретельно підібраною товщиною у районі зіниці забезпечує максимальний комфорт використання та чіткість зору, а також попереджує появу білкових відкладень. До того ж, контактні лінзи OKVision дуже зручні – вони легко надягаються і так само просто знімаються.

Окрім корегуючих лінз у асортименті бренду також представлені високоякісні кольорові лінзи. Вони виробляються по унікальній технології, згідно з якою забарвлюючі пігменти наносяться на внутрішню поверхню. Завдяки даній технології контактні лінзи OKVision дуже зручні під час носіння.

Інтернет-магазин «Глазик» пропонує на ваш вибір широкий асортимент продукції даного бренду. У нашому каталозі представлені корегуючі та кольорові лінзи OKVision з різними режимами носіння та заміни. Наші консультанти із задоволенням допоможуть вам вибрати та придбати підходящі лінзи OKVision.