Замовити дзвінок

Markennovy

В кінці 90-х в Європі стали затребуваними торичні та мультифокальні контактні лінзи. Це стало поштовхом для створення нової компанії — Mark`ennovy. Вона з'явилася в 1997 році у Великобританії і відразу ж почала випускати засоби контактної корекції. Сьогодні продукція Марк Еннові продається в 37 країнах світу, більша частина яких — європейські.

Діяльність компанії Mark`ennovy

Марк Еннові виробляє різні види м'яких контактних лінз для корекції астигматизму і вікової далекозорості (пресбіопії). Всю свою продукцію компанія виготовляє в Великобританії, що чимала рідкість в наші дні. МКЛ Mark`ennovy мають бездоганну англійську якість, за що і цінуються в багатьох європейських країнах.

Переваги контактних лінз Марк Еннові:

  • покращений асферичний дизайн поверхонь;
  • якісна корекція складних вад зору;
  • висока чіткість зображення при будь-якому освітленні;
  • відсутність периферичних спотворень.

Свої лінзи компанія робить за унікальною технологією MicroPrecision, яка дозволяє створювати якісні МКЛ з багаторадіусним асферичним дизайном обох поверхонь. Товщина таких лінз відрізняється в різних відділах, що дозволяє відмінно коригувати аберації вищого і нижчого порядку.

На ринку продукція Mark`ennovy представлена ​​трьома брендами — Xtensa, Concept і IQLens.

У наші дні компанія продовжує вдосконалювати якість своїх виробів і працювати над створенням нових моделей лінз. Цілком можливо, що скоро вона порадує нас черговою новинкою.

Контактні лінзи Марк Еннові на Glazik.com.ua

У нашому інтернет-магазині ви можете вибрати і замовити лінзи Mark`ennovy для корекції пресбіопії і різних видів астигматизму.

Вироби компанії, які продаються на нашому сайті, мають асферичний дизайн. Це означає, що вони не тільки коригують аномалії рефракції, але і усувають сферичні аберації. Отже, такі лінзи забезпечують високу чіткість зображення і максимально якісне зорове сприйняття.

Серед продукції Марк Еннові ви знайдете МКЛ з сучасних гідрогелевих, силікон-гідрогелевих і біосумісних матеріалів. В асортименті є лінзи щомісячної та щоденної заміни.