Замовити дзвінок

Товари виробника

  1. 1
  1. 1

Likon

Likon — це українська компанія, яка почала свою діяльність в 1993 році. У 1996 році вона відкрила магазин-оптику в Києві.

Спочатку фірма займалася тільки виробництвом м'яких контактних лінз. Пізніше вона почала випускати і інші засоби контактної корекції зору.

Продукція компанії Likon

В асортименті Лікон є кілька видів гідрогелевих МКЛ тривалого режиму носіння. Всі лінзи мають низький модуль пружності, високий вміст вологи і хорошу змочуваність поверхонь. Завдяки тангенціальному дизайну вони ідеально "сідають" на рогівку і не викликають дискомфорту при носінні.

М'які контактні лінзи Likon мають широкий діапазон рефракцій — від -20 до +20 діоптрій. За рахунок цього вони коригують короткозорість і далекозорість практично будь-якого ступеня.

Ликон випускає і інші види продукції:

  • педіатричні контактні лінзи;
  • жорсткі газопроникні КЛ;
  • кольорові МКЛ;
  • лінзи "під замовлення" для приховування дефектів райдужної оболонки.

Унікальна розробка компанії — контактні лінзи Lileya Color нестандарт. Вони створені спеціально для людей з більмами рогівки і атрофією райдужної оболонки. Ці МКЛ імітують природне забарвлення райдужки із зіницею і приховують видимі дефекти.

Свою продукцію компанія Likon випускає під декількома брендами — Lileya, Lileya Color, Olimpia і RGP.

Контактні лінзи Лікон на Glazik.com.ua

З усієї продукції Лікон найбільшим попитом користуються традиційні МКЛ з терміном заміни 6-10 місяців. Їх ви можете з легкістю купити в нашому інтернет-магазині. В асортименті є лінзи з різною базовою кривизною, вбудованим UV-фільтром і хорошим вмістом вологи.