Зателефонуйте мені

Товари виробника

  1. 1
  1. 1

Johnson and Johnson

У 1886 році три брати Джонсони у місті Н’ю-Брансуик (штат Н’ю-Джерсі, США) заснували компанію з виробництва косметичних, санітарно-гігієнічних товарів та медтехніки – Johnson & Johnson.

Сьогодні це велика корпорація, яка у своєму складі нараховує більше 200 компаній у 50 країнах світу. Товари, які випускаються під торгівельною маркою Johnson & Johnson, продаються по всьому світу. В Україні цю компанію знають не лише завдяки якісним гігієнічним товарам, а й як виробника контактних лінз вищого класу.

Протягом декількох десятиліть бренд постачає на наш ринок різноманітні види контактних лінз, здебільшого призначених для короткочасного носіння: одноденні лінзи  1-Day Acuvue TruEye, 1-Day Acuvue Moist, двотижневі Acuvue Oasys for Astigmatism, Acuvue Oasys. Щоб уникнути появи різних захворювань, алергічних реакцій, компанія спрямувала свій погляд на випуск лінз із невеликим терміном використання. Вони не потребують від пацієнтів додаткових клопотів та витрат для ретельного, глибокого очищення.