Замовити дзвінок

Товари виробника

  1. 1
  1. 1

Johnson and Johnson

Johnson&Johnson — це американська холдингова компанія, яка існує ще з 1886 року. Її заснували брати Джонсони — Джеймс Вуд, Роберт Вуд і Едуард Мід. З тих пір невелика фірма Джонсон енд Джонсон розрослася у велику корпорацію. Сьогодні в неї входить 275 дочірніх компаній більш ніж в 60 країнах світу.

 

Напрямки роботи Johnson & Johnson

Назва холдингу знайома кожному. І не дарма, адже Джонсон енд Джонсон — одна з найбільших корпорацій в сфері охорони здоров'я. Її дочірні компанії випускають засоби особистої гігієни, лікарські препарати, медичне обладнання та витратні матеріали.

У наш час Johnson&Johnson має три основні підрозділи:

  • Фармацевтичний. Виробляє лікарські препарати, які з успіхом застосовуються в гінекології, гастроентерології, дерматології, імунології та нефрології. Співробітники підрозділу ведуть активну наукову і дослідницьку діяльність. Вони розробляють ліки для боротьби з раком, гепатитом С, ВІЛ, шизофренією, розсіяним склерозом та іншими соціально значущими хворобами.
  • Виробів медичного призначення та обладнання. Випускає хірургічні інструменти, витратні матеріали та високотехнологічне обладнання. Перераховані продукти використовуються в офтальмології, кардіології, нейрохірургії, гінекології, педіатрії, травматології, ортопедії та спортивній медицині.
  • Споживчих товарів. Займається розробкою і виробництвом косметичних засобів, безрецептурних препаратів, засобів для догляду за обличчям, тілом, порожниною рота.

Створенням контактних лінз корпорація зайнялася в 70-х роках минулого століття. Саме тоді Johnson&Johnson викупила фірму Frontier — розробника гідрогелевих матеріалів для МКЛ. У 1987 році на ринок вийшов перший продукт компанії — лінзи Acuvue.

Контактні лінзи Джонсон енд Джонсон

На сьогодні компанія Johnson&Johnson виробляє кілька видів МКЛ. Свою продукцію вона випускає під маркою Acuvue. Цей бренд вважається одним з кращих в світі контактної корекції зору.

Лінійка Acuvue представлена ​​лінзами щоденної, двотижневої і щомісячної заміни. Вироби підходять для корекції різних дефектів зору: далекозорості, короткозорості, астигматизму. А носити їх можна в денному, гнучкому, пролонгованому і навіть безперервному режимах.

При виготовленні лінз Johnson&Johnson використовує унікальну запатентовану технологію Hydraclear Plus. Вона дозволяє зробити МКЛ максимально зволоженими і комфортними в носінні.

Торичні лінзи компанії Джонсон енд Джонсон відрізняються поліпшеною посадкою. Їх дизайн прискореної стабілізації (ASD) забезпечує найкращу корекцію астигматизму серед усіх існуючих МКЛ.