Зателефонуйте мені

Товари виробника

  1. 1
  1. 1

Interojo

Новий корейський виробник, який за кілька років зумів вийти на міжнародний ринок і заробити хорошу репутацію серед фахівців в галузі офтальмології, а також людей, які користуються засобами контактної корекції зору.

Сучасні медичні розробки дозволили Interojo потрапити на європейський ринок. Сьогодні не залишилося жодної європейської країни, в якій не знайомі з контактними лінзами Interojo.

Компанія пропонує широкий спектр м'яких контактних лінз з силікон-гідрогелевих і гідрогелевих матеріалів.

Незалежно від виду, всі лінзи Interojo виготовляють за допомогою технології High definition, яка забезпечує високу гостроту і чіткість зору за будь-яких умовах освітленості.

Всі лінзи інтероджо мають ідеальну асферичну форму. Вона підібрана під кожну оптичну силу і товщину. Все це позитивно впливає на гостроту зору на будь-яких відстанях, знижує рівень астигматизму, надає більш чіткий зір.

Купити найпопулярніші контактні лінзи Interojo можна в інтернет-магазині Глазік. Ціна на всі засоби відповідає якості пропонованих лінз. Серед них:

• на 1 місяць - Morning Q55, Morning Q Bio;

• квартальні - Morning Q38;

• традиційні - PolyVue HD;

• кольорові - Festival Crazy, Adria.

Київ, Харків, Одеса, Дніпро та інші міста України можуть замовити будь-які товари зазначеного бренду, скориставшись послугою швидкого замовлення. Ми в найкоротші терміни опрацюємо вашу заявку і доставимо товар в вказане вами місце.