Зателефонуйте мені

Товари виробника

CooperVision

CooperVision – успішна компанія, яка займається виробництвом та постачанням різноманітних контактних лінз та засобів догляду за ними. Бренд прославився виготовленням торичних лінз високої якості: Biomedics Toric UV, Biofinity Toric.

Уся продукція компанії виготовляється на базі власних досліджень та технологій. За рахунок цього CooperVision має можливість встановлювати лояльну цінову політику і тим самим підвищувати попит на свої контактні лінзи серед споживачів.

Великим успіхом користується інноваційна контактна лінза Biofinity, яка поєднує у собі низький модуль пружності, ніжність та гнучкість (як у гідрогелевих лінз), а також високий коефіцієнт пропускання кисню до рогівки (що притаманно силікон-гідролевим лінзам).

Сьогоднішній успіх CooperVision отримала за рахунок високої якості, безпеки та відповідності міжнародним медичним вимогам усіх без винятку контактних лінз. Найбільшою популярністю серед українців користуються лінзи на місяць Biomedics 55 Evolution, Proclear, Biofinity, тоновані відтінкові лінзи Ultra Flex Tint.