Зателефонуйте мені

Товари виробника

  1. 1
  1. 1

Clearlab

ClearLab International – компанія, яка була заснована у Сінгапурі на початку сторіччя, але уже через два роки її виробництво у зв’язку з продажем переїхало до Великобританії.

У своєму активі молода компанія має потужне виробництво, сильну матеріально-технічну базу, а також кращих науковців. З таким озброєнням ClearLab International вдалося досить швидко вийти на міжнародний ринок офтальмології – сьогодні бренд поставляє контактні лінзи у більшість країн світу.

Власні можливості виробництва дозволяють встановлювати на контактні лінзи дуже прийнятні ціни, що робить їх доступними для більшості пацієнтів. У роботі над створенням нових формул спеціалісти компанії враховують побажання самих користувачів та провідних офтальмологів. Тому одноденні лінзи, лінзи планової заміни та безперервного використання від ClearLab дуже зручні та комфортні. Особливої уваги заслуговує дизайн лінз. Їх підняті краї особливо дбайливо розподіляють тиск на склеру, що сприяє зниженню загального очного тиску.

На сьогоднішній день українським споживачам стали доступні не всі товари ClearLab, а лише наступні моделі лінз: одноденні Clear 1-day, місячної заміни Clear All-day, Clear 58 UV, квартальні Clear 38.