Замовити дзвінок

Товари виробника

Bausch+Lomb

Компанія Bausch & Lomb з'явилася в 1853 році завдяки Джону Баушу і Генрі Ломбу. Переїхавши в Рочестер, штат Нью-Йорк, німецькі емігранти відкрили там невеличкий магазин оптики. Спочатку вони продавали очкові оправи. Проте фірма швидко виросла та почала виробляти мікроскопи, біноклі та інші точні оптичні системи.

За час свого існування Бауш і Ломб перетворилася в великого світового виробника контактних лінз, обладнання та інструментарію для офтальмології. Сьогодні її продукцію із задоволенням купують більш ніж в 100 країнах світу.

Девіз компанії — "Бачити краще, щоб жити краще".

Асортимент продукції Bausch & Lomb

У наш час компанія виробляє товари цивільного і військового призначення. Серед останніх — гвинтівочні, артилерійські і бомбові оптичні приціли, а також прилади для ракет, військових літальних апаратів, космічних супутників військової розвідки.

Бауш і Ломб має підрозділи, які випускають офтальмологічну продукцію:

  • Surgical. Виробляє хірургічні інструменти та обладнання для виконання складних операцій на очах.
  • Pharmaceutical. Створює вітамінізовані і зволожуючі краплі, фармакологічні препарати для лікування синдрому сухого ока.
  • VisionCare. Виробляє контактні лінзи і різноманітні засоби для догляду за ними.

Контактні лінзи Бауш і Ломб

На ринку контактні лінзи Bausch & Lomb представлені чотирма брендами — SofLens, Biotrue, PureVision і Optima. У продажу можна знайти вироби для корекції короткозорості, далекозорості, астигматизму і пресбіопії.

В асортименті є різні види МКЛ:

  • одноденні;
  • щомісячні;
  • квартальні;
  • асферичні;
  • кольорові;
  • високої чіткості (HD).

Компанія Бауш і Ломб першою випустила лінзи з біосумісного матеріалу HyperGel. Гіпергелеві МКЛ містять 78% води, що відповідає вологовмісту рогівки. Вони не викликають дискомфорту і алергічних реакцій, тому ідеально підходять людям з чутливими очима.

Ще одна унікальна розробка компанії — технологія High Definition. Вона дозволила створити лінзи нового покоління, які забезпечують приголомшливу чіткість передачі зображення.

Розчини й зволожуючі краплі

Фірма випускає дві лінійки багатофункціональних розчинів — ReNu і Biotrue. Засоби підходять для зберігання, ополіскування, очищення та дезінфекції всіх видів м'яких контактних лінз.

Серед товарів компанії — очні краплі Sensitive Eyes і Renu Multiplus. Ці засоби призначені для зволоження МКЛ протягом дня.