Зателефонуйте мені

Товари виробника

Bausch+Lomb

Bausch & Lomb – одна з найбільш відомих, популярних та авторитетних компаній у сучасному світі офтальмології.

Почавши свій шлях як невеликий магазин оптичної продукції (м. Рочестер, штат Нью-Йорк, США) у далекому 1853 році, компанія швидко розвивалася і з часом змогла вийти на міжнародний ринок.

Засновник магазину – Джон Джейкоб Бауш (німецький іммігрант) через деякий час залучив до бізнесу свого приятеля Генрі Ломба, котрий став повноправним парнером Бауша. Якраз у той час починається стрімкий зріст продажів та розширення компанії.   

Спочатку компанія зосередилася на розробці та виробництві оптичних приладів високої чіткості та оправ для окулярів з каучуку. Перші патенти на затвор камери, бінокль та мікроскоп належать якраз Bausch & Lomb.

Успіх Bausch & Lomb триває і донині. Сьогодні ми знаємо цей бренд як найбільшого постачальника медичних офтальмологічних препаратів, інструментів, а головне – одного з кращих виробників контактних лінз і засобів по догляду за ними.

Найбільш відома та популярна продукція американської компанії – гідро гелеві та силікон-гідрогелеві контактні лінзи з максимально високими властивостями: щоденної заміни – SofLens daily disposable, місячні лінзи безперервного носіння – PureVision 2 HD, квартальні лінзи – Optima FW, кольорові лінзи – Soflens Natural Colors, універсальні розчини для лінз – Biotrue, ReNu MultiPlus, краплі – Sensitive Eyes.