Замовити дзвінок

Товари виробника

  1. 1
  1. 1

Avizor

Avizor International — іспанська компанія, яка виросла з невеликої фармацевтичної фірми. Вона була заснована в 1981 році в Мадриді. Сьогодні Авізор відома у всьому світі і реалізує свою продукцію більш ніж в 60 різних країнах.

Діяльність компанії Avizor

Фірма розробляє і випускає широкий асортимент засобів для догляду за м'якими контактними лінзами. При виготовленні своєї продукції вона використовує тільки натуральні, екологічно чисті матеріали. У виробництві Авізор застосовує новітні розробки і технології, які роблять її товари дійсно унікальними.

Багатофункціональні розчини

Універсальні розчини Авізор підходять для всіх типів м'яких контактних лінз. Вони годяться для ополіскування, очищення, зволоження, дезінфекції та зберігання контактних МКЛ.

Розчини Avizor відрізняються:

  • відсутністю шкідливих консервантів у складі;
  • вмістом природних компонентів — гіалуронової кислоти або масла Алое Вера;
  • ефективною, але м'якою і щадною дією.

Засоби для очищення контактних лінз

Для догляду за лінзами тривалої заміни Avizor International випускає ферментні таблетки і пероксидні системи очищення. Ці засоби надійно видаляють з лінз патогенні мікроорганізми, ліпідні, білкові і кальцієві відкладення. Вони незамінні для людей, які використовують МКЛ квартальної і традиційної заміни.

Зволожуючі очні краплі

Окрім всього іншого фірма виробляє засоби для догляду за лінзами протягом дня. Вона випускає зволожуючі краплі для боротьби з сухістю очей. Її унікальна розробка — інноваційні краплі Avizor Moisture Drops, до складу яких входить гіалуронова кислота.