Зателефонуйте мені

Товари виробника

  1. 1
  1. 1

Avizor

Іспанська компанія, основна діяльність якої направлена на створення засобів для гігієни очей та догляду за контактними лінзами. Починаючи свою діяльність 25 років тому як невелике підприємство, на початку 80-х років минулого сторіччя Avizor International відокремилася у самостійний підрозділ.

Виробництво засобів гігієни очей проходить жорсткий контроль на дотримання усіх норм та правил. Тому кожний, хто купує продукцію цієї компанії, може не сумніватися у її найвищій якості.

22 роки назад у власних лабораторіях Avizor International була створена унікальна одноступенева пероксидна система для глибокого очищення м’яких контактних лінз. Наступним відкриттям у сфері контактної корекції стало створення універсального розчину, дія якого направлена на повне видалення білкових відкладень без необхідності механічної очистки лінз. Розчин з гіалуроновою кислотою Unica відмінно зволожить Ваші лінзи та позбавить від необхідності користуватися зволожуючими краплями.

Інтернет-магазин «Глазик» Вашій увазі пропонує декілька універсальних засобів для догляду за контактними лінзами: розчини Unica Sensetive, Avizor Aqua Soft; пероксидна система Ever Clean; краплі для очей: Avizor Moisture Drops, Avizor Comfort Drops.