Замовити дзвінок

Товари виробника

Alcon

Довгий шлях компанії Алкон розпочався в невеликому містечку Норт-Уорт, штат Техас. У 1945 році два фармацевта — Роберт Александр і Вільям Коннер — відкрили там скромну аптеку. Щоб не ламати голову, вони склали перші літери своїх прізвищ і отримали звучну назву Alcon (ALexandr + CONner).

Уже через два роки засновники аптеки зареєстрували власну компанію Alcon Laboratories і почали виробляти фармпрепарати. З того часу невелике підприємство виросло в міжнародну корпорацію, чию продукцію із задоволенням купують в 75 країнах світу.

Напрямки роботи компанії Alcon

В наші дні Алкон продовжує випускати товари для офтальмології. Причому з кожним роком асортимент продукції стає все ширшим.

Крім виробництва корпорація займається активною дослідницькою діяльністю. Її співробітники вже створили і продовжують розробляти інноваційні методи лікування очних хвороб.

Основні підрозділи компанії:

  • Фармацевтичний. Випускає безрецептурні і рецептурні офтальмологічні препарати. Серед них — ліки для боротьби з глаукомою, синдромом сухого ока, алергічними, запальними та інфекційними хворобами очей.
  • Хірургічний. Виробляє витратні матеріали, інструменти та хірургічні набори, без яких сьогодні не обійдеться жодна більш-менш серйозна операція на очах. Продукцію компанії використовують при оперативному лікуванні катаракти, глаукоми, відшарувать сітківки і т.д.
  • Контактної корекції. Контактні лінзи та засоби для догляду за ними фірма почала випускати в 2011 році. Саме тоді Alcon об'єдналася з Ciba Vision — крупним виробником МКЛ.

 

Продукція Алкон для контактної корекції

Серед товарів компанії можна знайти сферичні, асферичні, торичні, кольорові і мультифокальні МКЛ. В асортименті є контактні лінзи з гідрогелю, силікон-гідрогелю та водоградіентного матеріалу Delefilcon A.

Контактні лінзи Alcon Ciba Vision представлені трьома брендами:

  • FreshLook;
  • Dailies;
  • Air Optix.

У виробництві МКЛ компанія використовує унікальні запатентовані технології HydraGlyde, AQUA Moisture System, AQUA Comfort і 3-in-1. Це дозволяє їй створювати якісні лінзи щоденної, двотижневої і щомісячної заміни.

Також Alcon випускає засоби по догляду за МКЛ:

  • багатофункціональні розчини;
  • пероксидні системи очищення;
  • зволожуючі очні краплі.

З усієї продукції Алкон варто виділити лінзи-одноденки Dailies Total 1. Це перші і поки що єдині в світі водоградієнтні МКЛ. Вони мають рекордно високу кисневу проникність (160 Dk / t) і при цьому містять до 100% вологи на поверхні. На сьогодні ці лінзи — найбільш безпечні та комфортні в носінні.