Зателефонуйте мені

Товари виробника

Alcon

Alcon – це американський бренд, лідер з продажу та виробництва контактних лінз та інших офтальмологічних товарів у світі. Історія компанії починається у 1947 році, коли у невеликому містечку Форт-Ворті два звичайних фармацевта, Р. Александер та В. Коннер, відкрили оптику. Вони назвали її шляхом злиття перших складів своїх прізвищ – Алкон (Alcon). Усього за декілька десятиліть маленька оптика перетворилася на найбільше підприємство з випуску офтальмологічної продукції: хірургічних засобів, виробв для корекції зору.

2013 рік для компаній CIBA VISION та Alcon став видатним. Відбулося їх злиття в одну корпорацію, яка називається ALCON CIBA VISION. Це тільки посилило їх провідні позиції у світі на ринку контактних лінз і засобів по догляду за ними.
Сьогодні ALCON CIBA VISION входить до складу фармацевтичного концерну Новартіс AG.Компанія володіє трьома основними брендами контактних лінз і лінійкою засобів догляду за контактними лінзами

З кожним роком Alcon успішно та стрімко розвивалася. Розширивши асортимент продукції та впровадивши інноваційні технології, вона вийшла на міжнародний ринок та завоювала велику кількість шанувальників серед європейських споживачів. На момент свого десятиліття (1997) компанія була визнана світовим лідером у сегменті офтальмологічної продукції.

У 2011 році до Alcon приєдналися ще два підприємства – Ciba Vision та Novartis Ophthalmics. Сьогодні на заводах компанії, розташованих у 26 країнах, працює більш ніж 16 тисяч робітників. Продукція Alcon поставляється у 150 держав на усіх континентах та поєднує у собі відмінну якість та 100% безпечність. У асортименті компанії представлені офтальмологічні хірургічні інструменти та обладнання, кольорові та корегуючі лінзи, а також засоби для догляду за ними.

Підібрати та придбати лінзи Alcon можна у онлайн-магазині «Глазик» по вигідній ціні. Також у нас представлені зволожуючі краплі та розчини для лінз даного американського бренду.