Мрієте про зелені очі? Спробуйте зелені лінзи!
Зелені лінзи бувають тонованими (Focus Softcolors), які можуть підсилити природний колір очей, відтіночними (Freshlook One Day, Freshlook Dimensions) - змінюють або підсилюють колір світлих очей, і кольоровими (FreshLook Colors, FreshLook Colorblends, Soflens Natural Colors, Maxima Colors) - кардинально змінюють колір як світлих, так і темних очей.

Зверніть увагу, що всі доступні зараз зелені лінзи виготовляються з гідрогелевих матеріалів, тому носити їх рекомендують не більше 8-10 годин в день. Спати і дрімати в кольорових лінзах забороняється.

Якщо Ви хочете в перший раз купити кольорові лінзи, обов'язково зверніться до офтальмолога (навіть якщо до цього Ви носили звичайні прозорі лінзи і знаєте свої параметри). Важливим фактом також є те, що в спеціалізованих оптиках є послуга примірки кольорових лінз, і Ви зможете вибрати саме той відтінок зелених лінз, які Вам підходять найбільше. Тому що дивлячись тільки на картинку кольоровий лінзи без примірки неможливо сказати, який відтінок вийде у Вас. Але ознайомитися з видами зелених кольорових лінз можна і до походу в оптику.

Зелені кольорові лінзи бувають одноденними - FreshLook One Day, щомісячної заміни (серія Freshlook від Ciba Vision і Maxima Colors) і квартальні - Soflens Natural Colors фірми Bausch + Lomb.

Тоновані лінзи повністю фарбують, в них немає прозорої зони для зіниці, проте лінзи мають невеликий відсоток тонування (у Focus SoftColors 10%), тому лінзи не впливають на сприйняття кольорів. Тоновані лінзи можуть лише посилити ваш зелений колір очей або злегка змінити відтінок, повністю перекрити колір райдужки такі лінзи не можуть. Зелені тоновані лінзи виглядають дуже природно, надаючи погляду глибину і виразність.

Кольорові лінзи бувають однотонового, а також комбіновані з 2-3 квітів, які імітують малюнок райдужної оболонки.

Freshlook Dimensions спеціально створені для зміни кольору світлих очей, при цьому ще й візуально їх збільшуючи. У серії представлені 3 яскравих відтінку, серед них Sea Green - зелена лагуна.
FreshLook Coloblends, Soflens Natural Colors, Maxima Colors змінюють колір як світлих, так і темних очей, мають темний ободок навколо лінзи, надаючи очам красивий відтінок і природний вид.
FreshLook Colors створені для кардинальної зміни темного кольору очей, малюнок райдужної оболонки лінзи створює яскравий насичений колір. Темний ободок в цих лінзах відсутня.

Перші день-два при носінні кольорових лінз можливе легке помутніння зору, це нормальна реакція, через деякий час очей звикне до кольорової лінзі і помутніння пройде. Тому якщо ви хочете змінити колір очей до якогось певного події, купіть зелені лінзи на кілька днів раніше, щоб уникнути можливих неприємних відчуттів.