Контактні лінзи це небезпечно?
На момент появи контактних лінз дійсно існувала ймовірність розвитку ускладнень при їх використанні. Пов'язано це було, перш за все, з недосконалістю технологій на той момент. Люди в основному використовували традиційні лінзи, термін носіння від 6 до 12 місяців. Відмінною особливістю традиційних лінз є низький показник кисневої проникності, тобто недостатнє проникнення кисню до ока. Багато користувачів тих лінз отримали негативний досвід використання контактних лінз.
На даний момент технології пішли далеко вперед. Сьогодні вчені досягли не бувалих результатів, як з точки зору кисневої проникності, так і з точки зору комфорту і зручності використання контактних лінз.

Контактні лінзи можна носити тільки 2-4 години в день.
Максимально допустима кількість годин протягом, яких Ви можете носити лінзи, визначається матеріалом контактних лінз. На даний момент існує два типи матеріалів. Гідрогель (гідрогелеві лінзи), найпоширеніший матеріал. Залежно від марки лінз їх можна носити 8-12 годин протягом дня (денне носіння), на ніч лінзи знімаються. Обмеження по терміну носіння пов'язані з недостатньою кисневої проникністю. І силікон-гідрогель (силікон-гідрогелеві лінзи) це нове покоління матеріалів з дуже високою кисневої проникністю. Силікон-гідрогелевий матеріал дозволяє, знаходиться в лінзах будь-яку кількість годин протягом дня, залишатися в лінзах на ніч і навіть носити лінзи до 30 діб не знімаючи.

Контактні лінзи зроблені зі скла.
Сучасні м'які контактні лінзи зроблені з високотехнологічних, біосумісних матеріалів, що створює ефект «не присутні» лінзи на оці.

Контактні лінзи це дорого.
З появою на ринку великих міжнародних виробників, контактні лінзи стають все більш доступними для масового споживача. У всьому світі вони вже давно перейшли з розряду дорогого аксесуара в категорію предметів щоденної необхідності. Сучасні контактні лінзи це висока якість за доступною ціною.

Кольорові контактні лінзи тільки для тих, у кого поганий зір.
У всьому світі дуже популярні кольорові контактні лінзи, як серед людей з поганим зором, так у людей з нормальним зором.

Контактні лінзи погіршують зір.
Контактні лінзи створюють більш якісне зображення в порівняння з окулярами, що призводить до меншого напруження очей і в свою чергу є чинником зменшує ризик погіршення зору.

Контактні лінзи викликають дискомфорт і вимагають звикання.
Сучасні контактні лінзи створені з матеріалів, які забезпечують комфорт з першої хвилини після одягання і до кінця дня. При виборі контактних лінз, ми рекомендуємо віддати перевагу одноденним контактні лінзи і силікон-гідрогелеві контактні лінзи.