Зміст

 

Запитайте будь-якого офтальмолога і він відповість, що одноденні контактні лінзи — найбезпечніші для здоров'я очей. А якщо вони зроблені з силікон-гідрогелю, то і зовсім є найкращим засобом контактної корекції. На відміну від лінз планової заміни, одноденки практично ніколи не викликають неприємних відчуттів і ускладнень.

Основні переваги одноденних лінз

  1. Безпека

При щоденній заміні ризик «підхопити» інфекцію практично дорівнює нулю. У той же час при неправильному догляді за лінзами планової заміни (погана дезінфекція, недотримання режиму носіння / заміни) ті можуть стати розсадником всіляких шкідливих мікроорганізмів.

  1. Зручність

Щоб витягти одноденну лінзу з блістера, надіти її на око, а в кінці дня зняти і викинути у відро для сміття, достатньо 1-2 хвилин в день. Але це ще не все. З одноденками не потрібно турбуватись про наявність розчину, контейнера, пероксидної системи очищення. А це економить немало часу, сил і коштів.

  1. Економія на засобах для догляду

На перший погляд здається, що одноденки досить дорогі і економічно невигідні. Але це не зовсім так. Користуючись ними, не потрібно купувати засоби по догляду за ними: розчини, пероксидні системи, ферментні таблетки, контейнери. Тож в цьому плані ви економите. А ставши учасником дисконтної програми нашого інтернет-магазину, ви зможете купувати одноденні лінзи за вигіднішою ціною!

  1. Мінімальний ризик ускладнень

Силікон-гідрогелеві одноденки мають високу кисневу проникність, завдяки чому оберігають рогівку ока від гіпоксії. А їх мінімальний термін носіння (1 день) дозволяє уникнути скупчення відкладень і бактерій на поверхні МКЛ. Тому такі одноденки не викликають гіпоксичних, інфекційних, алергічних та інших ускладнень.

Популярні одноденні лінзи

В Україні продається кілька варіантів одноденних силікон-гідрогелевих лінз. Серед цього списку можна виділити кілька явних лідерів. Це Dailies Total 1, ClearLux OneDay Aspheric, 1-Day Acuvue Oasys with HydraLuxe, MAXIMA 1-Day Premium, 1-Day Acuvue TruEye. Поговоримо про них більш детально.

Dailies Total 1

Інноваційні, єдині в своєму роді контактні лінзи з терміном заміни 1 день. Їх виробляє американська компанія Alcon (Ciba Vision).

Особливість Dailies Total 1 в тому, що їх роблять за технологією градієнта вологості. Лінзи мають силікон-гідрогелеві серцевину, яка пропускає максимальну кількість кисню до ока. А на поверхні вони містять до 100% вологи, склад якої повторює структуру слізної рідини. Усередині самої лінзи знаходиться перехідна зона, в якій вологість змінюється від 33 до 80%.

Dailies Total 1 - одноденки, які відкривають нову еру комфорту при носінні засобів контактної корекції.

1-Day Acuvue Oasys with HydraLuxe

Найновіші контактні лінзи, створені компанією Johnson & Johnson спеціально для активних користувачів гаджетів. Завдяки Tear-infused дизайну вони залишаються зволоженими до 18 годин поспіль, гарантуючи комфортне носіння. А хороша біосумісність і рекордно низький кут тертя роблять 1-Day Acuvue Oasys with HydraLuxe абсолютно невідчутними на очах.

ClearLux OneDay Aspheric

Добре відомі в Україні одноденки з силікон-гідрогелевого матеріалу. В основі їх виробництва — технологія AquaGen, що працює як автономний зволожувач. Завдяки їй протягом всього часу носіння поверхня ClearLux OneDay Aspheric компанії CooperVision залишається змоченою і зберігає низький коефіцієнт тертя.

А асферичний дизайн одноденок забезпечує приголомшливу чіткість зорового сприйняття.

MAXIMA 1-Day Premium

Силікон-гідрогелеві контактні лінзи з низьким модулем пружності. Вони добре зволожені і дарують максимум комфорт при носінні. А завдяки високій кисневій проникності їх можна носити 12 годин на добу і навіть більше. Лінзи MAXIMA 1-Day Premium мають асферический дизайн, тому забезпечують хорошу видимість навіть при поганому освітленні. Виробляє компанія Maxima Optics.

1-DAY ACUVUE TruEye

Популярні одноденні лінзи з високим рівнем пропускання кисню і хорошим вмістом вологи. 1-DAY ACUVUE TruEye створені Джонсон енд Джонсон за технологією, при якій всередині матеріалу розміщується максимум зволожуючих компонентів. За рахунок цього контактні лінзи залишаються змоченими протягом всього часу носіння.

Стаття оновлена 04.01.2019.