Офтальмологи говорять, що одноденні контактні лінзи - найбезпечніші для здоров'я очей.
Це лінзи, які дають чіткий зір. А ще вони зручні і не викликають неприємних відчуттів, що іноді зустрічається при носінні лінз планової заміни.

Одноденні лінзи - найбезпечніші

Термін заміни лінз - 1 день. Мінімальний період носіння однієї і тієї ж лінзи зводить до нуля ризик підхопити якусь неприємну інфекцію.
При неправильному догляді за лінзами планової заміни (не вчасна заміна, недостатнє очищення) вони можуть стати розсадником всіляких шкідливих мікроорганізмів.

Одноденні лінзи - найзручніші

Вам буде достатньо всього декількох секунд, щоб витягти лінзу з блістера, надіти її на око, а в кінці її використання викинути у відро для сміття. Відтепер вам не варто переживати про наявність розчину для зберігання лінз, контейнерів, своєчасну заміну всіх необхідних аксесуарів. З одноденними лінзами для чіткості зору вам знадобляться тільки лінзи!

Одноденні лінзи - економні

На перший погляд можна подумати, що одноденні лінзи досить дорогі і економічно невигідні. Але не варто відразу засмучуватися. Провівши правильну калькуляцію, ви побачите, що ваші витрати знизяться, тому що вам більше не треба купувати розчини, пероксидні системи, контейнери. А якщо ви є учасником дисконтної програми нашого інтернет-магазину, ваша покупка одноденних лінз буде ще більш вдалою!
Дійсно, одноденні лінзи стали найбільш вдалими в сімействі засобів м'якою контактної корекції. Крім уже озвучених переваг одноденки відрізняються якістю матеріалу. У їх виробництві використовується як гідрогель, так і силікон-гідрогель.

Силікон-гідрогелеві одноденні контактні лінзи з'єднали найкращі показники силікон-гідрогелю та лінз-одноденок. Максимально можливий рівень пропускання кисню оберігає очі від нестачі кисню під час носіння контактних лінз. А сам термін носіння 1 день гарантує вам чистоту і безпеку від білкових відкладень.
У носіїв такого роду лінз відсутня проблема несумісності будь-яких аксесуарів по догляду за лінзами з матеріалом самих лінз. Пацієнтам простіше дотримуватися правил носіння таких лінз, так як правило всього одне - вранці надіти нову пару лінз, а ввечері викинути її.
Сьогодні на світовому ринку контактної корекції представлено не дуже багато варіантів одноденних силікон-гідрогелевих контактних лінз. Але серед цього списку можна виділити явних лідерів. Це Dailies Total 1, ClearLux OneDay Aspheric, MAXIMA 1-Day Premium, 1-DAY ACUVUE TruEye.

Dailies Total 1

Це найновіші і поки що найбільш інноваційні контактні лінзи з терміном заміни 1 день.
Їх розробка і виробництво належить компанії Alcon (Ciba Vision). Їх основна особливість в тому, що їх роблять за технологією градієнта вологості. Силікон-гідрогелевий матеріал пропускає максимальну кількість кисню до ока, вміст води всередині матеріалу також максимальне, а сам склад рідини повторює структуру вологи на поверхні рогівки ока. Усередині самої лінзи знаходиться перехідна зона, в якій вологість змінюється від 33 до 80%.
Dailies Total 1 - лінзи, які відкривають нову еру комфорту при носінні контактної корекції.

ClearLux OneDay Aspheric

Добре відомі в Україні одноденки з силікон-гідрогелеві матеріалу. В основі їх виробництва - технологія AquaGen. Вона працює як автономний зволожувач. Завдяки цьому протягом всього носіння поверхню лінз добре змочена і при цьому відрізняються маленьким коефіцієнтом тертя.

MAXIMA 1-Day Premium

Силікон-гідрогелеві контактні лінзи мають низький модуль пружності. Вони дуже добре зволожені. А їх високий рівень проникнення кисню робить можливим носіння лінз більше ніж 12 годин на добу.
Ці лінзи мають асферический дизайн, тому чіткість бачення буде завжди хорошою, навіть при поганому освітленні.

1-DAY ACUVUE TruEye

Популярні одноденні лінзи, які мають дуже високий рівень пропускання кисню і достатнім процентом зволоженості.
Лінзи створені за технологією, при якій всередині лінзи розміщується максимум зволожуючих компонентів. За рахунок цього весь час носіння лінза однаково зволожена.