Хочете пробігти марафон, займатися фітнесом або йогою, але окуляри раз у раз норовлять сповзти з перенісся? Спробуйте скористатися контактними лінзами! Якщо ви не уявляєте своє життя без руху, танців або спорту, непомітний і зручний спосіб корекції зору стане для вас справжньою знахідкою, яка істотно полегшить виконання вправ, і не буде відволікати від занять. Переживаєте, що в контактних лінзах не зможете відчувати себе комфортно? Довіртеся знаменитим спортсменам і олімпійським чемпіонам, які вигравали на змаганнях не тільки завдяки тренуванням і природному дару, а й завдяки зручним і непомітним контактним лінзам.

Переваги контактних лінз

Очі адаптуються до лінз дуже швидко. Звикання не займає багато часу.

- Якщо ви страждаєте від короткозорості, пресбіопії або астигматизму, контактні лінзи допоможуть насолоджуватися активним способом життя і завжди перебувати в русі.

- Лінзи не обмежують поле зору, що дуже допомагає при командних видах спорту.

- Якщо ви займаєтеся катанням на лижах, граєте в футбол чи відвідуєте фітнес (йогу, танці і т.д.), лінзи не доставлять незручностей і не будуть відчуватись на очах, на відміну від окулярів, які можуть впасти, розбитися або постійно сповзати з перенісся.

- При перепаді температур лінзи не запотівають, чим суттєво відрізняються від окулярів.

- Для активних і зайнятих людей створені спеціальні одноденні контактні лінзи, які не потребують догляду. Їх можна надягати перед кожним заняттям і викидати по його закінченню.

- Хочете поєднувати спорт і зручність під час руху? Віддайте перевагу лінзам, а не очками!

Лінзи та водні види спорту

Якщо ви хочете займатися водними видами спорту, запам'ятайте всього 2 простих правил:

- Купайтеся тільки в одноденних лінзах. Лінзи планової заміни категорично не підходять для цих цілей;

- Використовуйте спеціальні окуляри для плавання.

Лінзи та активний відпочинок / спорт на свіжому повітрі

Якщо ви займаєтеся яким-небудь видом спорту, не забудьте поставити до відома свого лікаря, так як кожен активний вид діяльності має свої особливості, пов'язані із застосуванням контактних лінз.

- Біг, заняття футболом, велоспортом або хокеєм припускають користування лінзами, які стійкі до втрати вологи. В іншому випадку, сухість очей, печіння і дискомфорт постійно будуть відволікати вас від улюбленого хобі.

- Якщо ви займаєтеся на відкритому повітрі, а не в приміщенні, подбайте про те, щоб ваші лінзи мали захист від ультрафіолету. Зазвичай такі лінзи позначені знаком UV або мають зображення сонця на упаковці.

Якщо ви правильно підберете контактні лінзи для занять спортом, ви досягнете кращих результатів, будете почувати себе максимально комфортно. Захистіть очі від додаткових навантажень і ви не будете відволікатися від улюбленого заняття. Будьте здорові!