Водіння тільки тоді приносить задоволення і безпеку, коли є можливість повністю контролювати ситуацію, як на дорозі, так і в салоні. Коли ж у людини є порушення зору, то відчути всю красу управління автомобілем можна, тільки скориставшись корекцією. Але таке просте і класичне засіб корекції зору, як окуляри, не може забезпечити повноцінного відчуття комфорту за кермом, тому офтальмологи багатьом рекомендують саме контактні лінзи.

Переваги контактних лінз при використанні їх для водіння:

розміри навколишніх предметів, а також їх обриси, неспотворюються, що дозволяє краще орієнтуватися в просторі;
поле зору набагато ширше, ніж при носінні окулярів, що дуже важливо для контролю над дорожньою ситуацією;
контактні лінзи дозволяють повернути більш гострий зір;
переносимість лінз певних діоптрій набагато вище, ніж при аналогічній корекції окулярами;
забезпечення бінокулярного зору, що дозволяє адекватно бачити простір;
лінзи забезпечують корекцію зору постійно, в той час як окуляри можуть зміститися або впасти, що може створити аварійну ситуацію;
можливість користуватися різними сонцезахисними окулярами в сонячну погоду;
водій в контактних лінзах відчуває себе набагато впевненіше і комфортніше, та й при різних маневрів не буде небезпеки додаткових травм, які можуть завдати оправи і скла очок.
чіткість сприйняття

Корекція зору є дуже важливою для будь-якого автомобіліста, адже від якості сприйняття дороги і знаків залежить не тільки його життя і здоров'я, а також і тих, що оточують. Тому необхідно дуже серйозно ставитися до рекомендацій лікарів щодо спеціальних засобів корекції. Настільки поширені окуляри не завжди справляються з такою особливою завданням, адже вони можуть давати спотворення предметів навколишнього серед, тому потрібно повертатися всієї головою, щоб розглянути який-небудь предмет під правильним кутом, але за кермом може не бути цих секунд, щоб витрачати їх на повороти голови. Контактні лінзи ж коригують зір таким чином, що сприйняття не порушується, та й поле зору тільки розширюється, а це може серйозно виручити в складній ситуації.

Рішення складних завдань

Крім усього іншого, іноді окуляри можуть створити незручності своєму власникові у вигляді різних болів, що може бути пов'язано з високим ступенем порушення зору, адже тоді потрібно використовувати лінзи з великою кількістю діоптрій, а це, в свою чергу, викликає астенопію. Ось тоді людина і відчуває головний біль і запаморочення, а також може призвести до шумів предметів. В такому випадку неможливо домогтися потрібного ступеня корекції за допомогою окулярів, але ось контактні лінзи здатні з легкістю вирішити таке завдання. До того ж, лінзи можна підібрати навіть тоді, коли у водія непереносимість очок або потрібні нестандартні рішення, адже лінзи сприймаються органами зору більш природно.

Комфорт і зручність

Використання контактних лінз за кермом дарує впевненість у собі не тільки як в професійному водієві, але і позбавить від неприязні до окулярів і відчуття неповноцінності. До того ж, такі засоби корекції не потребують особливого догляду в дорозі, та й не запотіють або запиляться, як окуляри, які створюють масу незручностей.

Все це показує явну перевагу вибору контактних лінз, як засоби корекції зору при водінні, але тільки з офтальмологом можна приймати такі рішення.