Для того щоб виглядати красиво ми регулярно відвідуємо салони краси, ходимо в спортзал, ведемо ЗСЖ, підбираємо гарний одяг. А ще ми всіляко намагаємося зробити щось таке, що кардинально змінить нас звичайних. Яскравий тому приклад - носіння кольорових контактних лінз.
Бажання кожен день виглядати ефектно, дивувати оточуючих і подобатися собі переважила над консервативними уявленнями про красу. Тому змінити колір своїх очей вже не представляє ніякої складності, і тим більше не викликає здивувань оточуючих.
Кольорові контактні лінзи сьогодні стають все більш популярними.
Насправді, це засіб - справжня знахідка, як в області корекції зору, так і в косметології.
Лінзи, що змінюють колір очей, можуть виконувати відразу кілька функцій:

  • Корекція короткозорості або далекозорості
  • Часткова зміна кольору райдужної оболонки ока, додавання чіткості і яскравості природного кольору
  • Кардинальна зміна кольору райдужки.

Змінити колір темним очам не так вже й просто. Залежно від кольору, відтінку, насиченості природного кольору слід підбирати кольорові лінзи, які зможуть кардинально зафарбувати вашу райдужну оболонку.
Сьогодні офтальмологи рекомендують людям перед тим, як купувати ті чи інші косметичні лінзи, обов'язково їх приміряти в оптиках. Так ви будете впевнені, що ваш темний колір насправді перекритий кольором лінз, що новий колір буде виглядати красиво, чи не буде ефекту «брудних очей».
Після примірки купити кольорові контактні лінзи буде просто в інтернет-магазині контактних лінз. Знаючи бренд, назву і колір, ви швидко отримаєте своє замовлення без необхідності відриву від звичайного ритму життя.
Сьогодні інтернет-магазини контактних лінз пропонують величезний вибір кольорових лінз, які повністю можуть змінити забарвлення ваших очей. Давайте розглянемо декілька найпопулярніших їх видів.

  1. SofLens Natural Colors (Bausch & Lomb). Це косметичні лінзи, які повністю змінюють природний колір очей. Повна зміна кольору - це результат спеціальної технології виробництва лінз SofLens Natural Colors. Фарба в лінзі наноситься точково, краю спеціально затемняются для більшої виразності колірного діапазону. Для темних очей розроблено 9 кольорів. Малюнок на лінзі повторює малюнок райдужної оболонки ока, що виглядає більш природним.
  2. Air Optix Colors (Alcon Ciba Vision). Новітні кольорові лінзи, які здатні перекрити природний темний колір очей. Лінзи вже унікальні, тому що виробляються з силікон-гідрогелю. Значить, пропускають набагато більше кисню до рогівки (до 6 разів більше кисню), а значить їх можна носити довше. Звичайні кольорові лінзи рекомендують носити не довше 8 годин, що не завжди зручно, тому Air Optix Colors стане для багатьох знахідкою. Для бажаючих змінити колір очей є 9 красивих яскравих відтінків лінз Air Optix Colors.
  3. FreshLook Colors (Bausch & Lomb). Напевно, одні з найвідоміших і популярних лінз, які повністю змінюють колір очей, навіть найтемніших. У колірній лінійці 5 яскравих насичених відтінків. Лінзи фарбують таким чином, що надягаючи їх на очі, вони імітують малюнок райдужної оболонки.
  4. Adore Tri-Tone. Порівняно нові кольорові контактні лінзи. Ця серія здатна повністю зафарбувати темні очі, як в світлі відтінки, так і в темні. Лінзи мають 7 насичених кольорів. Сама фарба поміщається всередину лінзи, що запобігає контакт барвників з поверхнею ока.

Вибираючи кольорові контактні лінзи, кожен повинен пам'ятати про правила їх носіння і зберігання. У більшості випадків підбір кольорових лінз «на око» не приносить бажаного результату. Тому не пошкодуйте свого часу і перед першою покупкою кольорових лінз, скористайтеся приміркою в оптиці.