Замовити дзвінок

Знімачі лінз

інформація про лінзи
  1. 1
Знімачі

Присоска-знімач для лінз - це спеціальний засіб для безпечного вилучення мкл з поверхні очного яблука. При цьому знімач для лінз може також служити і як помічник у процедурі надягання оптичних приладів на очі.

У чому основні переваги цього незамінного аксесуара?

1. Зручність в користуванні. За частину секунди лінза приклеюється до поверхні аксесуара. При цьому не склеюється, як часто це трапляється, коли знімаєте її пальцями.

2. Безпека для повік. Якщо вставляти лінзу в очі пальцями, не обійтися без натягування повік. Згодом щоденне натягування може стати причиною втрати еластичності повік. Знімач-присоска для лінз легко ставить прилад на очне яблуко, при цьому зберігає повіки від пошкоджень.

3. Захист мкл. Знімач для контактних лінз не здавлює її і вона зберігає свій первісний вигляд і форму.

4. Доступна ціна. Купити такий засіб просто і вигідно. Вартість його невисока, а от користі дуже багато.

Як використовувати присоску для лінз?

Перед використанням обов'язково переконайтеся, що ваш аксесуар стерильно чистий. Після цього натисніть двома пальцями на грушоподібної частина присоски. «Блюдце» присоски притуліть до випуклої частини лінзи. Розтисніть пальці - вона приклеїться до аксесуара. Після цього піднесіть її до очного яблука, знову натисніть пальцями на грушоподібну частину присоски.

Для того, щоб зняти лінзи з очей за допомогою присоски потрібно:

  • Переконатися, що лінза на оці рухлива (якщо потрібно, використовуйте зволожуючі краплі).
  • Стисніть грушоподібну частину присоски пальцями, піднесіть її під кутом 90° до мкл на оці.
  • Розтисніть пальці - вона приклеїться до присоски. Після цього піднесіть всю конструкцію до контейнера і ще раз стисніть присоску, щоб лінза опустилась в свій осередок.

Згорнути текст