Замовити дзвінок

Пінцети для лінз

інформація про лінзи
Необхідні аксесуари для лінз
  1. 1
Пінцети

Використовуючи контактну корекцію, потрібно чітко дотримуватися гігієнічних норм. Елементарні знання про те, як потрібно стежити за мкл, як їх зберігати і як правильно доглядати за ними, допоможуть всім полегшити щоденні маніпуляції, пов'язані з їх носінням.
Сучасні контактні лінзи виробляють з м'яких матеріалів (гідрогель і силікон-гідрогель). Вони безпосередньо контактують зі слизовою оболонкою очей. Тому багато в чому стан контактних лінз впливає на здоров'я ваших очей.
Щоб уникнути проблем, пов'язаних з носінням м'яких корекційних приладів, дуже важливо користуватися спеціальними допоміжними аксесуарами.
Пінцет для лінз - це один із основних засобів для зручних і безпечних маніпуляцій.
Щоденне носіння мкл планової заміни передбачає часті діставання і опускання в контейнер. Щоб не пошкодити при цьому лінзу обов'язково використовуйте пінцет для лінз. Купити його (як і контейнери, присоски, краплі, розчини) можна в інтернет-магазині "Глазик". Ціна на цей засіб не велика. А ось ефективність від даного приладу колосальна.
Найбільше пінцет для контактних лінз буде корисний дівчатам і жінкам. З його допомогою раз і назавжди можна усунути проблему пошкодження країв лінз і мікротріщин при маніпуляціях з ними.
Оформляючи своє замовлення на контактні лінзи, не забудьте зазирнути в розділ «Аксесуари». Тут ви зможете підібрати найбільш підходящі для себе щипчики - з силіконовими насадками чи ні, в футлярі або без, великі або маленькі.
Доставка ваших замовлень можлива в найшвидші терміни і в будь-яку точку України, будь то Київ, Миколаїв, Ужгород, Дніпро, Суми і т.д.


Згорнути текст