Замовити дзвінок

Контейнери для лінз

інформація про лінзи
Необхідні аксесуари для лінз
  1. 1
Контейнери

Щоб м'яка корекція зору була ефективною та правильною, слід використовувати спеціальні контейнери для лінз.
Разом з розчином контейнер для контактних лінз забезпечує надійний захист ваших очей під час корекції зору.
Футляри для лінз сприяють своєчасній очистці, дезінфекції та зволоженню оптичних приладів для корекції зору.
Якщо їх використовувати невірно, вони можуть стати осередками розвитку мікробів і бактерій, які дуже швидко провокують розвиток хвороб очей, і можуть стати причиною погіршення зору.
Ціна на футляри не висока. Зазвичай це дві спаяні комірки, які герметично закручуються. На кришці кожної комірки є позначення букв «L» і «R» - для зручності використання мкл (щоб не переплутати, яка лінза на яке око).
Всякий раз, коли потрібно промити, зволожити, зняти на ніч прилади, їх поміщають в контейнер для контактних лінз. Ціна на це простий і незамінний засіб може коливатися в районі 20-60 грн, залежно від дизайну.
Контейнер для правильного зберігання завжди потрібно тримати в закритому вигляді. Перевіряйте, чи добре закручена кришка, щоб не пролився розчин і лінзи не засохли.
Завжди наливайте достатню кількість рідини (як правило, не менше половини ємності). Кожен раз, коли ви вкладаєте ваші оптичні прилади в контейнер, міняйте розчин на новий. Забороняється доливати чистий розчин в той, який вже є в контейнері. Так можуть розвинутися бактерії і мікроби.
Купити контейнери для лінз ви завжди зможете в інтернет-магазині "Глазик". Тут завжди доступні різноманітні контейнери на будь-який смак. Київ і вся Україна можуть скористатися сервісом онлайн покупки на нашому сайті і замовити всі необхідні засоби для ефективної корекції зору.


Згорнути текст