Замовити дзвінок

Аксесуари для лінз

інформація про лінзи
Змінити категорію
Необхідні аксесуари для лінз
Аксесуари для лінз

Якщо Ви бажаєте, щоб контактні лінзи вірно слугували Вам на протязі всього терміну використання, Вам не обійтися без додаткових засобів – спеціального пінцету та контейнеру для зберігання лінз.

Аксесуари для лінз можна придбати як окремо, так у наборі. При купівлі набору, у який входять пінцет, контейнер, маленька ємність для розчину та футляр із дзеркальцем, Ви отримуєте зручний компактний комплект – дорожній набір для лінз, який стане незамінним у поїздках, походах, довгому перебуванні поза домом.

Контейнер для лінз дозволяє безпечно зберігати лінзи у розчині, очищувати їх та дезінфікувати. Пам’ятайте, що сучасна заміна контейнера (один раз на 1-3 місяця) стане запорукою здоров’я Ваших очей. Адже якраз забруднені контейнери, як то не парадоксально, частіше становляться джерелами інфекцій.

За допомогою пінцета доставати лінзи із блістера та контейнера буде набагато зручніше та швидше. Силіконові накладки на наконечники захистять лінзу від пошкоджень. Пінцети для лінз бувають різних розмірів (є варіант у футлярі) – Ви зможете вибрати найбільш зручний для Вас варіант.

Засоби для догляду У питанні контактної корекції зору важливу роль відіграють засоби для догляду за лінзами. Від того, як Ви будете слідкувати на чистотою, правильним зберіганням та очищенням лінз, залежить не тільки якість зору, а й здоров’я очей. Пам’ятайте, що придбання та використання спеціальних засобів для догляду за лінзами повинно проходити у тому ж порядку, що і купівля самих контактних лінз. Тільки професійний офтальмолог може порадити та порекомендувати користуватися тими чи іншими засобами – розчинами, засобами ензимного очищення, зволожуючими краплями.

Засоби для догляду за контактними лінзами різноманітні, а їх асортимент не поступається асортименту сучасних м’яких контактних лінз. Багато компаній-виробників МЛК для зручності та простоти вибору займаються випуском супутніх товарів та видають рекомендації з підбору тих чи інших засобів. На сьогоднішній день користувачам контактних лінз наступні засоби:

  1. Багатофункціональні розчини для лінз – поєднують у собі можливості очисників, дезінфікуючих та зволожуючих засобів, а також засобів для зберігання лінз. Найбільш популярні серед них: Biotrue, Solo care Aqua, ReNu MultiPlus, Opti-Free Express. Окремо у групі багатофункціональних розчинів можна виділити засоби на основі перекису, типовий представник – Aosept Plus. Пероксидні системи не містять консервантів, тому дозволені для використання алергіками та людьми, схильними до подразнень очей.
  2. Засоби ензимної очистки – додатковий засіб для більш ретельного та глибокого очищення лінз від білкових відкладень. Використовуються для лінз з великим терміном використання – квартальних та традиційних. Лідером цієї позиції є таблетки Sauflon Trizyme.
  3. Зволожуючі краплі – краплі, якими слід користуватися безпосередньо під час носіння лінз на очах. Вони сприяють додатковому зволоженню, попереджають їх дегідратацію та пересихання очей. Найбільш популярними краплями серед наших клієнтів стали Sauflon Comfort Drops, Aquify, Avizor Moisture Drops.
Згорнути текст